Titles you rated
TwilightRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0