Titles you rated
OshinRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
HitchRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
HancockRated ★ 1.0
ContactRated ★ 4.0