Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
ControllerRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5