Titles you rated
The Morning ShowRated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
PluribusRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 1.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 3.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 5.0
Silo Season 2Rated ★ 2.5
Silo Season 1Rated ★ 3.0
From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 2.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0