Titles you rated
Hyper KnifeRated ★ 3.0
ArgonRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5