Series
Ratings
50
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5