Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0