Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Open CityRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0