Movies
Ratings
221
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5