Movies
Ratings
105
King KongRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.5