Titles you rated
Moana 2Rated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Plankton: The MovieRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Garfield MovieRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
SlumberlandRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
My Oni GirlRated ★ 0.5
Orion and the DarkRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 1.5