Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Babanba Banban VampireRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Dance Dance DanseurRated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Society Game Season 2Rated ★ 3.5
Society GameRated ★ 3.5