Titles you rated
The Blind SideRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0