Movies
Ratings
20
12 Angry MenRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
SpringtimeRated ★ 5.0
Speed RacerRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 1.0
The NeighborsRated ★ 1.0
Source CodeRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 1.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 1.0