Titles you rated
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0