Titles you rated
Star TrekRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 5.0
Two MoonsRated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 4.0