Series
Ratings
105
WandaVisionRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.0- AjinRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The NeighborRated ★ 3.5