Titles you rated
Taken 2Rated ★ 2.0
DetachmentRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 3.0- Tears of AfricaRated ★ 2.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 2.0
Sad MovieRated ★ 2.0