Titles you rated
Happy TogetherRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
HiddenRated ★ 4.0
The Long GoodbyeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 5.0
RififiRated ★ 4.0
Wise BloodRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
All About My MotherRated ★ 4.0
Sound of MetalRated ★ 3.0
Strangers on the FieldRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
David Bowie: The Last Five YearsRated ★ 4.0
Impudent GirlRated ★ 3.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 2.0
The Damned UnitedRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 3.0