Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 2.5
Who are You?Rated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Sense of an EndingRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Wonder WheelRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 2.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.0
The Squid and the WhaleRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0