Titles you rated
The A-TeamRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 4.0