Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 2.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0