Movies
Ratings
113
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
DevilRated ★ 2.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.0
Hansel & GretelRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 1.0
Saw 3DRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 2.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 1.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 1.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
Saw IVRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0