Movies
Ratings
20
Step UpRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 5.0