Titles you rated
The ProducersRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0