Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The WayRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SolaninRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
The Jane Austen Book ClubRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
LivingRated ★ 4.5
Last LetterRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Sound of MetalRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0