Series
Ratings
97
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- History of ScruffinessRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5