Movies
Ratings
153
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5