Movies
Ratings
143
The ConjuringRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0