Titles you rated
White ChicksRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0