Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0