Titles you rated
TazzaRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.0