Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
RBGRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Rebel in the RyeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 1.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5