Movies
Ratings
166
Man in LoveRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5