Titles you rated
Finding DoryRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Last WordRated ★ 4.5
BraveRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5