Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5