Titles you rated
The Last Comfort WomenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 1.0
Heaven's SoldiersRated ★ 1.5
Aguirre: The Wrath of GodRated ★ 4.0
Lord of the FliesRated ★ 3.5
The Great Train RobberyRated ★ 4.0
The Birth of a NationRated ★ 4.5
NosferatuRated ★ 4.0
Hiroshima Mon AmourRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
High NoonRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 0.5
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0