Movies
Ratings
38
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0