Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.0
House of ToleranceRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 0.5
The TreacherousRated ★ 0.5
The Divine MoveRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 1.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.5