Titles you rated
SocialphobiaRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The TunnelRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 0.5
NYC: Tornado TerrorRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0