Movies
Ratings
213
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0