Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 5.0- SawRated ★ 4.5
The FlyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0