Titles you rated
Seven SamuraiRated ★ 4.5
KagemushaRated ★ 4.5
The Count of Monte CristoRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
The ContactRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5