Series
Ratings
11
All About My RomanceRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0