Movies
Ratings
105
HancockRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 1.0
The TerminatorRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0