Titles you rated
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 2.0
All About My RomanceRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5- Smile, YouRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0