Movies
Ratings
726
ParasiteRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5