Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0