Titles you rated
Years and YearsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5