Movies
Ratings
813
White House DownRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5